Fortius ranglijst JJB buiten

10 beste prestaties per onderdeel van Jongens Junioren B van Fortius (buiten)

Bijgewerkt tot 11-06-2021

 

      60 meter    
1   Kaan Mollaoglu 8.37 01-09-18 Oud-Beijerland
           
      80 meter    
1   Ko Florusse 9.5 09-04-67 Den Haag
2   Bram van Vliet 9.9   20-05-50 Dordrecht
3   Fred Riet 10.1   10-06-66 Leiden
    Jan van Eeren  10.1   10-06-66 Leiden
5   Wim Heijligers sr 10.7   07-06-25 Dordrecht
6   Anton Grintjes 10.8   22-09-64 Dordrecht
    Harry Kampman 10.8   05-10-68 Dordrecht
8   Henk van der Feest 10.9   03-06-62 Dordrecht
9   Hans van Rooy 11.0   03-06-62 Dordrecht
10   Jan van Nes 11.1   10-07-49 Dordrecht
    Jan van Dongen 11.1   17-08-52 Dordrecht
    Ger Grootenboer 11.1   17-08-52 Dordrecht
           
      100 meter    
1   Michel Peterse 11.0   07-06-89 Dordrecht
2   Rowdy Middelkoop 11.30 25-06-95 Sittard
3   Fred van Zeben 11.1   27-05-78 Dordrecht
4   Levi Casilio 11.47 26-08-17 Papendrecht
5   Floris Mellegers 11.48 ?? ??
6   J. Noll 11.3   26-07-53 Rotterdam
7   Wessel de Lange 11.62 22-05-21 Dordrecht
8   Eddy Weemhoff 11.4   17-09-88 Dordrecht
9   Edwin Pennock 11.4   09-05-90 Rotterdam
10   Jasper Wessels 11.69 ?? ??
           
      150 meter    
1   Quinten van der Elst 17.74 31-03-18 Tilburg
2   Berry de Bruijn 18.0   27-04-91 Den Haag
3   Gerard van Well 18.0   27-04-91 Den Haag
4   Duane van Dijkhuizen 18.45 31-03-18 Tilburg
5   Marcel Boer 18.82 05-04-99 Vught
6   Niels Overbeeke 19.57 22-09-07 Oud-Beijerland
7   Ivar de Koning 19.85 31-03-18 Tilburg
           
      200 meter    
1   Rowdy Middelkoop 22.70 25-06-95 Sittard
2   Edwin Pennock 22.5   25-04-91 Bergen op Zoom
3   Floris Mellegers 23.15 14-04-91 Dordrecht
4   Michel Peterse 23.0   07-06-89 Dordrecht
5   Eddy Weemhoff 23.3   08-06-88 Dordrecht
6   Levi Casilio 23.54 26-08-17 Papendrecht
7   Sander de Gruiter 23.60 24-05-92 Alphen a/d Rijn
8   Fred van Zeben 23.5   30-07-78 Haarlem
9   Wim Hartogs 23.75 21-04-01 Barendrecht
10   Quinten van der Elst 23.79 13-05-18 Breda
           
      300 meter    
1   Marcel Boer 37.67 09-04-00 Vught
2   Quinten van der Elst 37.69 31-03-18 Tilburg
3   Piet Bosua 40.9   07-06-62 Dordrecht
4   Hans van Rooy 41.5   07-06-62 Dordrecht
5   Herman Rotermundt 41.5   27-09-64 Dordrecht
6   Ivar de Koning 42.27 31-03-18 Tilburg
7   Yannick de Burbure 42.60 19-04-18 Oud-Beijerland
8   Henk van de Feest 42.7   07-06-62 Dordrecht
9   D. van de Klooster 42.8   22-05-58 Dordrecht
10   Fred Riet 43.2   30-05-66 Sliedrecht
           
      400 meter    
1   Floris Mellegers 51.1   28-04-91 Rotterdam
2   Fred van Zeben 51.7   24-06-78 Haarlem
3   Tibo Visser 51.87 10-06-18 Gorinchem
4   Rowdy Middelkoop 51.95 23-05-94 Alphen a/d Rijn
5   Steven Tito 51.95 23-05-94 ??
6   Eddy Weemhoff 51.8   17-09-88 Dordrecht
7   A. de Wit 52.09 18-09-94 Alphen a/d Rijn
8   Quinten van der Elst 52.16 16-06-19 Barendrecht
9   Jeroen de Haan 52.26 15-06-97 Amsterdam
10   Berry de Bruijn 52.39 27-06-92 Breda
           
      440 yard    
1   B. Buitendijk 61.54 12-05-95 Dordrecht
           
      600 meter    
1   Tibo Visser 1.25.73 17-05-18 Barendrecht
2   Jan van Eeren 1.27.3   08-05-66 Amsterdam
3   Quinten van der Elst 1.27.37 17-05-18 Barendrecht
4   Herman Rotermundt 1.31.8   27-09-64 Dordrecht
5   Piet Bosua 1.36.2   03-07-62 Dordrecht
6   Ton Retel 1.38.2   27-09-64 Dordrecht
7   Henk van der Feest 1.42.0   03-07-62 Dordrecht
8   Bram van Vliet 1.48.0   15-05-49 Rotterdam
9   Leo van der Laan 1.53.0   23-05-64 Dordrecht
10   C. Lagendijk 1.57.2   23-05-64 Dordrecht
           
      800 meter    
1   Steven Tito 1.55.8   16-09-94 Naaldwijk
2   Robin van Helden 1.56.27 29-05-82 Haarlem
3   Tibo Visser 1.57.90 22-04-18 Zevenbergen
4   Quinten Hennekam 1.57.94 21-04-07 Veldhoven
5   Arno Martha 2.02.8   18-06-89 Dordrecht
6   P. Roes 2.02.90 01-09-95 Gorinchem
7   D. van Pelt 2.03.0   13-09-70 Leiden
8   Ruben Schoester 2.03.79 29-05-98 Dordrecht
9   Erwin Walgers 2.04.3   27-06-87 Rotterdam
10   Paul Blokland 2.04.63 29-06-91 Alphen a/d Rijn
           
      880 yard    
1   E. Groenevelt 2.15.3   15-09-92 Gorinchem
           
      1000 meter    
1   Steven Tito 2.35.8   15-04-94 Gorinchem
2   Timo de Kok 2.40.33 09-06-21 Barendrecht
3   Paul Blokland 2.43.2   21-04-91 Breda
4   Flint Beenen 2.44.03 09-06-21 Barendrecht
5   E. Groenevelt 2.49.77 24-07-92 Utrecht
6   Selmar Brand 2.51.2   07-05-93 Dordrecht
7   T. Schless 2.54.0   07-05-93 Dordrecht
8   Rudy Scheper 2.54.4   21-09-95 Leiden
9   Sander Nagtegaal 2.55.4   21-04-91 Breda
10   Peter Loopik 2.58.23 13-04-96 Dordrecht
           
      1500 meter    
1   Quinten Hennekam 3.59.96 13-06-07 Papendal
2   Robin van Helden 4.03.3   27-06-82 Vught
3   Steven Tito 4.07.36 17-06-94 Gorinchem
4   Ruben Schoester 4.11.54 26-04-98 Tilburg
5   Tibo Visser 4.15.35 05-07-17 Rotterdam
6   Dean Salwegter 4.15.84 01-06-08 Groningen
7   Niels Steijn 4.18.0   15-08-77 Den Haag
8   Erwin van Diemen 4.19.8   24-09-89 Dordrecht
9   Tibo Visser 4.21.12 10-06-18 Gorinchem
10   Selmar Brand 4.22.8   07-06-92 Gorinchem
           
      1 mijl    
1   Quinten Hennekam 4.29.93 26-09-06 Dordrecht
2   P. Roes 4.49.38 06-09-95 Dordrecht
3   Rudy Scheper 5.03.91 06-09-95 Dordrecht
4   B. Buitendijk 5.12.37 06-09-95 Dordrecht
5   P. Verhoeven 5.23.7   03-09-94 Barendrecht
6   Peter Loopik 5.25.17 06-09-95 Dordrecht
           
      2000 meter    
1   Robin van Helden 6.07.9   18-10-81 Dordrecht
2   Erwin van Diemen 6.16.3   07-09-88 Rotterdam
3   Niels Steijn 6.35.2   03-09-86 Rotterdam
4   Peter Loopik 6.44.86 29-04-97 Etten-Leur
5   P. Verhoeven 6.47.8   13-07-93 Etten-Leur
6   Erwin Walgers 6.51.9   03-09-86 Rotterdam
7   Rudy Scheper 6.58.43 08-10-95 Zoetermeer
           
      3000 meter    
1   Quinten Hennekam 8.52.63 11-08-06 Utrecht
2   Steven Tito 9.02.3   23-09-94 Dordrecht
3   Dean Salwegter 9.17.47 30-05-08 Groningen
4   Niels Steijn 9.17.8   23-08-87 Zierikzee
5   Ruben Schoester 9.19.5   05-06-98 Barendrecht
6   Erwin van Diemen 9.32.0   30-06-89 Bergen op Zoom
7   Bas Bodewes 9.32.8   28-09-04 Dordrecht
8   E. Groenevelt 9.35.2   13-09-93 Arnhem
9   Arie Krayema 9.35.8   23-09-80 Den Haag
10   Maarten van Zeggeren 9.37.60 13-09-05 Dordrecht
           
      5000 meter    
1   Robin van Helden 15.45.1   29-07-81 Roosendaal
2   Niels Steijn 16.20.5   19-09-87 Dordrecht
3   Bas Bodewes 16.35.11 03-10-04 Dordrecht
4   Quinten Hennekam 16.59.00 02-10-05 Dordrecht
5   Ruben Schoester 17.11.18 28-03-98 Dordrecht
6   Robin Groen 17.25.4   26-09-06 Dordrecht
7   Arie Krayema 17.32.7   28-05-80 Dordrecht
8   Maarten van Zeggeren 18.11.71 03-10-04 Dordrecht
9   Selmar Brand 18.43.20 09-06-93 Dordrecht
10   P. Kruithof 18.46.2   05-09-82 Recklinghausen(D)
           
      15000 meter    
1   Rens Varkevisser 77.34 17-03-07 Den Haag
           
      10 mijl    
1   Karel Uitterlinden 57.55 20-10-79 Alblasserdam
           
      20000 meter    
1   Rens Varkevisser 1.42.44 17-03-07 Den Haag
           
      halve marathon    
1   Rens Varkevisser 1.47.50 17-03-07 Den Haag
2   Jan de Gids 2.19.50 29-05-85 Dordrecht
           
      110 meter horden (91.4 cm)  
1   Marcel Boer 15.32 24-06-01 Uden
2   E. Vermeulen 15.42 18-09-94 Alphen a/d Rijn
3   R. de Boer 15.43 26-06-82 Vught
4   Rowdy Middelkoop 15.4   29-05-94 Leiden
5   Stefan Verheij 15.84 26-06-92 Breda
6   Patrick Geluk 16.09 03-07-06 Bergen op Zoom
7   Floris Mellegers 16.16 29-09-91 Dordrecht
8   Tibo Visser 16.39 13-05-18 Breda
9   Michel Peterse 16.4   01-10-89 Dordrecht
10   Martijn Wessels 16.4   01-10-89 Dordrecht
           
      110 meter horden (99.1 cm)  
1   Patrick Geluk 18.00 07-05-06 Breda
2   Yannick van Dooremalen 19.59 12-05-19 Sittard
3   Ivar de Koning 19.61 12-05-19 Sittard
4   Hans Leenheer 20.4   30-09-83 Dordrecht
           
      110 meter horden (106.7 cm)  
1   Johan Godeken 21.0   10-07-83 Dordrecht
           
      300 meter horden (83.8 cm)  
1   Floris Mellegers 39.93 25-09-91 Den Haag
2   Sander de Gruiter 40.72 24-05-92 Alphen a/d Rijn
3   Paul Blokland 43.0   13-04-91 Zierikzee
4   Berry de Bruijn 44.27 39-06-91 Aphen a/d Rijn
5   Eddy Weemhoff 44.4   17-09-88 Dordrecht
6   A. Scholing 48.11 25-04-85 Roosendaal
7   Alexander Kleijn 48.6   09-05-92 Goes
8   Rudy Scheper 49.2   25-08-96 Lisse
9   Erwin Walgers 49.7   28-06-85 Rotterdam
10   K. van Wijngaarden 50.6   28-06-85 Rotterdam
           
      400 meter horden (91.4 cm)  
1   Edwin Schoon 62.3   16-06-89 Dordrecht
2   Ivar de Koning 66.29 07-04-19 Vught
           
      1500 meter st.ch.    
1   Arie Krayema 5.13.4   02-07-80 Roosendaal
2   K. van Wijngaarden 5.27.7   28-06-85 Rotterdam
3   Erwin Walgers 5.31.7   28-06-85 Rotterdam
           
      2000 meter st.ch.    
1   Rudy Scheper 7.00.56 23-06-86 Hoorn
           
      hoogspringen    
1   Ronald Naaktgeboren 1.96 25-09-82 Dordrecht
2   Edwin de Reus 1.88 27-09-86 Recklinghausen(D)
3   H. Walgers 1.85 ?? ??
    Alex Elschot 1.85 30-05-79 Dordrecht
    Marco Kayim 1.85 29-05-82 Dordrecht
    Edwin Schoon 1.85 24-09-89 Dordrecht
    Floris Mellegers 1.85 13-04-91 Zierikzee
8   R. de Boer 1.80 05-09-82 Recklinghausen(D)
    Stephan Huizer 1.80 05-07-87 Dordrecht
    S. Benhmidouch 1.80 25-04-93 Breda
    Rowdy Middelkoop 1.80 24-09-94 Dordrecht
    Yannick Slickboer 1.80 02-10-04 Dordrecht
    Ryan Fletcher 1.80 21-06-09 Zevenbergen
    Quinten van der Elst 1.80 06-10-18 Dordrecht
           
      polsstokhoogspringen  
1   Duane van Dijkhuizen 4.41 14-07-19 Dordrecht
2   Yannick Slikboer 4.20 18-06-04 Apeldoorn
3   Rik van Leeuwen 4.05 16-09-05 Purmerend
4   Patrick van der Steen 3.80 08-06-07 Utrecht
5   Rowdy Middelkoop 3.60 05-06-95 Lisse
    Patrick Geluk 3.60 07-05-06 Breda
7   Sander de Borst 3.55 18-09-04 Utrecht
8   Syefan van Prooyen 3.40 20-06-06 Dordrecht
    E. Visser 3.40 30-05-08 Utrecht
10   Patrick Overkamp 3.30 24-06-07 Alphen a/d Rijn
           
      verspringen    
1   Rowdy Middelkoop 6.84 25-06-95 Sittard
2   Floris Mellegers 6.78 25-05-91 Lisse
3   Jasper Wessels 6.66 28-06-92 Breda
4   Dennis van Noort 6.63 19-04-90 Dordrecht
5   Eddy Weemhoff 6.33 15-05-88 Zierikzee
6   Edwin de Reus 6.32 08-06-86 Rotterdam
7   Stephan Huizer 6.28 19-09-87 Dordrecht
8   Wessel de Lange 6.26 24-04-21 Dordrecht
9   Arno Martha 6.24 22-04-89 Dordrecht
10   Fred van Zeben 6.21 16-09-78 Dordrecht
           
      hinkstapspringen    
1   Floris Mellegers 13.85 07-04-91 Rotterdam
2   Bijan Jalalian 12.83 20-09-14 Hilversum
3   Arno Martha 12.66 01-07-89 Bergen op Zoom
4   Syefan Verheij 12.49 15-05-92 Gorinchem
5   Yannick Slikboer 12.41 13-06-04 Zevenbergen
6   Herman Jansen 12.09 25-08-85 Dordrechr
7   Earl Blaeu 12.06 20-06-87 Den Haag
8   R. Zebel 12.04 21-06-86 Spijkenisse
9   Jos Kuckelkorn 12.00 01-07-84 Dordrechr
10   Peter Elschot 11.95 21-05-77 Alphen a/d Rijn
           
      kogelstoten (5 kg)    
1   Ronald Wapperom 14.99 14-06-86 Lisse
2   Rowdy Middelkoop 14.29 29-05-94 Leiden
3   Niels van der Laan 14.24 27-09-97 Dordrecht
4   F. van der Laan 13.89 13-09-70 Leiden
5   Patrick Overkamp 13.77 08-09-07 Dordrecht
6   Dennis van Noort 13.51 05-04-98 Zevenbergen
7   Floris Mellegers 13.37 22-04-90 Zoetermeer
8   Wim Hartogs 13.27 03-06-01 Barendrecht
9   Arjen van Gink 13.16 29-07-90 Nijmegen
10   Ad Keller jr 13.10 24-09-77 Dordrecht
    Fred van Zeben 13.10 27-05-78 Dordrecht
           
      kogelstoten (6 kg)    
1   Arjen van Gink 11.72 18-06-89 Dordrecht
2   Camiel Bovendeaard 10.24 10-05-87 Zevenbergen
3   Niels Overbeeke 10.18 18-08-07 Zwijndrecht(B)
4   Glenn Loeve 8.60 08-05-88 Amsterdam
5   Freek van Leer 8.34 04-05-08 Uden
6   Tony ten Brink 8.19 19-06-88 Rotterdam
7   Selmar Brand 7.81 25-09-93 Dordrecht
8   Laurens van de Ridder 7.74 25-04-99 Etten-Leur
9   Mathieu Scheffers 7.59 16-05-99 Oosterhout
10   Ton Retel 7.27 07-05-64 Dordrecht
           
      kogelstoten (7.26 kg)  
1   Piet Wapperom 8.78 24-09-55 Dordrecht
2   Adriaan de Man sr 8.45 30-09-56 Dordrecht
3   Wim van de Boogaard 7.95 10-09-50 Dordrecht
4   Niels Overbeeke 7.94 05-06-06 Hulst
5   Piet van den Berg 7.93 24-09-55 Dordrecht
6   Michael Beerden 7.56 13-06-76 Dordrecht
7   Wim Heijligers jr 7.55 31-05-53 Dordrecht
8   Johan Godeken 7.50 09-07-83 Dordrecht
9   Jan van Dongen 7.04 31-05-53 Dordrecht
10   Wim Rietdijk 6.90 31-05-53 Dordrecht
           
      gewichtslingeren (9.08 kg)  
1   Daan Dicke 13.87 02-10-05 Dordrecht
2   Ruben Overbeeke 12.93 03-10-10 Dordrecht
3   Daniel Blokland 12.48 06-09-09 Dordrecht
4   Patrick Overkamp 11.63 19-06-07 Dordrecht
5   Tom de Vos 11.50 06-09-09 Dordrecht
6   Freek Bosveld 11.28 18-04-20 Dordrecht
7   Jasper Booy 10.62 26-09-10 Dordrecht
8   Niels Overbeeke 9.76 19-06-07 Dordrecht
9   Freek Bosveld 9.70 22-03-21 Dordrecht
10   Michail Bellaart 9.13 14-09-04 Dordrecht
           
      discuswerpen (1.5 kg)  
1   Rowdy Middelkoop 44.26 16-06-95 Gorinchem
2   Patrick Overkamp 42.11 13-05-77 Oud-Beijerland
3   Niels van der Laan 42.04 27-04-97 Oosterhout
4   Ronald Wapperom 41.96 19-05-86 Hulst
5   Peter Berkhof 41.60 26-09-82 Dordrecht
6   Arjen van Gink 40.86 20-06-89 Steenbergen
7   Camiel Bovendeaard 39.46 13-04-86 Spijkenisse
8   Marcel Boer 38.72 03-05-00 Leiden
9   Floris Mellegers 37.74 06-04-91 Spijkenisse
10   Mark van Engelen 37.48 27-09-92 Dordrecht
    Ruben van Ameijden 37.48 27-04-97 Oosterhout
           
      discuswerpen (1.75 kg)  
1   Patrick Overkamp 38.81 06-05-07 Den Haag
2   Arjen van Gink 37.24 26-08-89 Rotterdam
3   Camiel Bovendeaard 29.72 10-05-87 Zevenbergen
4   Niels Overbeeke 27.69 18-08-07 Zwijndrecht(B)
5   Selmar Brand 20.28 26-09-93 Dordrecht
6   Eddy Weemhoff 20.10 19-06-88 Rotterdam
7   Mathei Scheffers 18.63 25-04-99 Etten-Leur
           
      discuswerpen (2 kg)  
1   Arjen van Gink 30.78 06-05-90 Dordrecht
2   Wim van de Boogaard 28.75 17-09-50 Dordrecht
3   Niels Overbeeke 23.88 05-06-06 Hulst
4   Piet Wapperom 23.63 25-09-55 Dordrecht
5   Michael Beerden 19.86 13-06-76 Dordrecht
6   Johan Godeken 18.06 09-07-83 Dordrecht
7   Rien Bezemer 17.92 06-06-82 Dordrecht
8   Adriaan de Man sr 17.84 07-10-56 Dordrecht
9   John Kooyman 17.17 25-06-61 Dordrecht
10   J. Wouters 16.78 07-10-56 Dordrecht
           
      kogelslingeren (5 kg)  
1   Ruben Overbeeke 38.37 23-10-10 Sint-Niklaas(B)
2   Daan Dicke 35.25 01-10-05 Dordrecht
3   Tom de Vos 32.87 27-04-10 Dordrecht
4   Berry de Bruijn 30.52 24-05-92 Alphen a/d Rijn
5   Daniel Blokland 29.81 20-06-09 Boskoop
6   Sander de Borst 29.78 15-08-04 Den Haag
7   Freek Bosveld 29.17 18-04-21 Dordrecht
8   Ruben van Ameijden 28.52 19-10-97 Breda
9   P. Krijgsman 27.08 21-07-91 Weert
10   Jasper Booy 26.60 30-10-10 Dordrecht
           
      kogelslingeren (6 kg)  
1   Berry de Bruijn 23.22 30-08-92 Amsterdam
2   Ruben Oerlemans 16.83 12-05-19 Sittard
           
      speerwerpen (600 gram)  
1   Piet Wapperom 44.16 15-08-55 Rotterdam
2   Wim van de Boogaard 28.40 10-07-49 Dordrecht
3   Bart Ooyen 25.07 10-07-49 Dordrecht
4   Bram van Vliet 18.15 10-07-49 Dordrecht
5   Jan van Nes 16.00 10-07-49 Dordrecht
6   Henk van Slooten 10.50 23-05-48 Dordrecht
           
      speerwerpen (700 gram)  
1   Rowdy Middelkoop 52.10 25-04-95 Etten-Leur
2   Fred van Zeben 51.68 24-06-78 Haarlem
3   Ronald Wapperom 50.44 03-05-86 Alphen a/d Rijn
4   Floris Mellegers 49.95 08-04-90 Rotterdam
5   Alex de Bruijn 47.44 13-06-10 Best
6   Rutger de Rover 47.09 26-04-98 Tilburg
7   Peter Elschot 46.70 02-10-77 Dordrecht
8   Daan Dicke 46.33 05-05-05 Gouda
9   Stephan Huizer 46.24 29-08-87 Dordrecht
10   Lars Markesteijn 45.64 05-06-95 Lisse
           
      speerwerpen (800 gram)  
1   Alex de Bruijn 47.33 03-10-10 Dordrecht
2   Marco Kayim 40.70 29-05-82 Dordrecht
3   Piet Wapperom 37.50 29-08-54 Dordrecht
4   Arjen van Gink 36.86 07-05-89 Dordrecht
5   Gerard Louwman 35.70 27-06-26 Dordrecht
6   Hung Lure Ho 35.42 07-05-06 Breda
7   Tony ten Brink 34.48 10-09-89 Zevenaar
8   Jacko v. Nieuwenhoven 31.66 10-07-83 Dordrecht
9   Wim van de Boogaard 31.14 17-09-50 Dordrecht
10   Lars Dolman 29.88 01-06-85 Dordrecht
           
      negenkamp    
1   Rowdy Middelkoop 5.758 10-07-95 Amsterdam
2   Floris Mellegers 5.299 03-06-91 Emmen
3   E. Vermeulen 5.000 26-09-94 Dordrecht
4   Patrick Overkamp 4.909 09-07-07 Dordrecht
5   Michel Peterse 4.803 01-10-90 Dordrecht
6   Stefan Verheij 4.697 28-09-92 Dordrecht
7   Yannick Slickboer 4.689 03-10-04 Dordrecht
8   Niels van der Laan 4.611 28-09-97 Dordrecht
9   M. Wessels 4.481 02-10-89 Dordrecht
10   Jeroen de Haan 4.416 29-06-97 Vlissingen
           
      tienkamp    
1   J. Walgers *3996 15-10-72 Dordrecht
2   N. Monshouwer *3959 01-06-81 Dordrecht
3   H. van der Laan *3644 15-10-72 Dordrecht
           
      werpvijfkamp    
1   Freek Bosveld 1.888 18-04-21 Dordrecht
2   Timo de Kok 1.202 01-10-20 Dordrecht
3   Wessel de Lange 1.135 01-10-20 Dordrecht
4   Flint Beenen 641 01-10-20 Dordrecht
           
* = puntentelling van voor 1985