Fortius ranglijst MJC buiten

10 beste prestaties per onderdeel van de Meisjes Junioren C van Fortius (buiten)

Bijgewerkt tot 03-10-21

 
Meisjes C          
               
      40 meter        
1   Julia van Dorp   6.52 Oud-Beijerland    
      60 meter        
1   Rochelle van Gulik 8.10s 10-06-06 Vlaardingen    
2   Cristy Pieter 8.22 12-9-21 Amsterdam    
3   Ingrid Reinders 8.2   07-05-67 Rotterdam    
4   Inge Barends 8.3   22-06-89 Alblasserdam    
5   Julia van Dorp 9.13 18-04-2019 Oud-Beijerland    
6   Els Rook 11.4   23-06-86 Dordrecht    
               
      80 meter        
1   Cristy Pieter 10,18 12-9-21 Amsterdam    
2   Treinita Douwens 10.0 s 21-06-70 Lisse    
3   Rosina Hodde 10.27 ?? ??    
4   Rochelle van Gulik 10.28 11-04-07 Oud-Beijerland    
5   Tilly Jacobs 10.1   ?? ??    
6   Anniek de Lange 10.52 19-06-21 Gorinchem    
7   Esther ten Braak 10.4   13-06-92 Alphen a/d Rijn    
    Silke Dekker 10.4   29-05-10 Waalwijk    
    Alies van Berkum 10.64 09-05-13 Gorinchem    
8   Ilona Gennisse 10.5   03-07-93 Dordrecht    
9   Isa Zuijderduijn 10.78 05-07-09 Utrecht    
    Evy Wessels 10.78 08-07-2021 Barendrecht    
      100 meter        
1   Rosina Hodde 12.3  s 05-07-98 Heerhugowaard    
2   Tilly Jacobs 12.8   24-07-70 Scheinfurt(D)    
3   Esther ten Braak 12.9   26-04-92 Den Haag    
4   Cristy Pieter 13,14 12-9-21 Amsterdam    
5   Ingrid Reinders 13.0   05-06-68 Delft    
6   Rochelle van Gulik 13.25 13-05-07 Oud-Beijerland    
7   Inge Barends 13.27 17-06-88 Willebroek(B)    
8   Lies Kijne 13.3   30-06-85 Gorinchem    
    Miranda van Dijk 13.54 08-05-16 Rotterdam    
9   Alies van Berkum 13.55 07-07-13 Spijkenisse    
10   Isa Zuijderduijn 13.56 03-10-09 Dordrecht    
               
      150 meter        
1   Rosina Hodde 18.4  s 20-09-97 Haarlem    
2   Cristy Pieter 18.93 12-9-21 Amsterdam    
3   Anniek de Lange 19.32 12-9-21 Amsterdam    
4   Esther ten Braak 19.3   ?? Spijkenisse    
5   Kyra Pabbruwee 19.94 ?? ??    
6   Rochelle van Gulik 19.70 11-04-07 Oud-Beijerland    
7   Katja vam de Griend 19.8   13-07-91 Spijkenisse    
8   F. Huisman 19.8   ?? ??    
9   Evy Wessels 20.15 03-07-21 Barendrecht    
10   Luka Lieuwen 20.26 28-06-14 Oud-Beijerland    
               
      200 meter        
               
1   Rosina Hodde 25.49s 12-06-98 Vught    
2   Cristy Pieter 26.27 20/09/20 Barendrecht    
3   Anniek de Lange 26.39 09/06/2021 Barendrecht    
4   Esther ten Braak 27.27 23-05-92 Alphen a/d Rijn    
5   Katja van de Griend 27.35 22-09-91 Gorinchem    
6   Inge Barends 27.3   07-06-89 Dordrecht    
7   Miranda van Dijk 27.72 08-05-16 Rotterdam    
8   P. Pieterman 27.94 23-05-92 Alphen a/d Rijn    
9   Marion Leenheer 28.3   16-09-84 Recklinghausen(D)    
10   Astrid van Dongen 28.6   04-06-79 Rotterdam    
               
      300 meter        
1   Luka Lieuwen 47.25s 31-08-14 Amsterdam    
2   J. Huisman 47.59 21-04-01 Barendrecht    
3   Amber Dekker 50.25 31-08-14 Amsterdam    
4   Veerle Uilhoorn 54.04 20-09-20 Barendrecht    
               
      400 meter        
1   Cristy Pieter 1.00.42 05-10-19 Dordrecht    
2   Anniek de Lange 1.00.62 02-10-21 Dordrecht    
3   Lara Buitendijk 1.02.00 29-04-97 Etten-Leur    
4   Rona Keller 1.02.20 ?? ??    
5   Rosina Hodde 1.02.88 17-04-98 Gorinchem    
6   Alies van Berkum 1.03.05 14-04-13 Etten-Leur    
7   Anniek de Lange 1.03.12 08-08-20 Breda    
8   Iris Nagtegaal 1.03.10 22-09-85 Dordrecht    
9   Charity Bouman 1.03.78 26-05-13 Rotterdam    
10   Silke Dekker 1.04.13 16-05-10 Oss    
               
      600 meter        
1   Rosina Hodde 1.39.0 m 29-05-98 Dordrecht    
2   Charity Bouman 1.39.98 29-05-14 Gorinchem    
3   Lara Buitendijk 1.40.1   11-09-96 Best    
4   Rona Keller 1.40.2   26-08-72 Amsterdam    
5   M. de Vries 1.43.67 20-05-93 Gorinchem    
6   Kelly Koppelaar 1.44.03 01-06-03 Naaldwijk    
7   Melanie Makkelie 1.44.44 28-05-98 Dordrecht    
8   E. Driesprong 1.44.6   01-10-89 Dordrecht    
9   Froukje Bergwerf 1.44.9   16-10-98 Den Bosch    
10   Romy Baegen 1.44.99 07-07-01 Barendrecht    
               
      800 meter        
1   Lara Buitendijk 2.19.37m 9-05-97 Amsterdam    
2   Charity Bouman 2.25.02 27-04-14 Hilversum    
3   Melanie Makkelie 2.27.40 02-05-99 Leiden    
4   Petra Witman 2.30.70 23-05-92 Alphen a/d rijn    
5   E. Driesprong 2.31.2   24-09-89 Dordrecht    
6   Marijke Valk 2.31.72 14-05-06 Etten-Leur    
7   Marit Uilhoorn 2.32.42 27-05-17 Rijen    
8   Iris Nagtegaal 2.37.0   16-09-84 Recklinghausen(D)    
9   Margreet van Veen 2.37.1   27-09-87 Dordrecht    
    Lies Kijne 2.37.1   22-09-85 Dordrecht    
               
      1000 meter        
1   Lara Buitendijk 3.00.52m ?? ??    
2   Kelly Koppelaar 3.10.64 20-09-03 Den Haag    
3   Petra Witman 3.12.9   25-06-94 Alphen a/d Rijn    
4   Astrid Horstman 3.13.9   ?? ??    
5   Charity Bouman 3.14.04 24-05-14 Waalwijk    
6   E. Driesprong 3.14.3   28-04-90 Goes    
7   M. de Vries 3.15.5   05-06-93 Gorinchem    
8   F. Huisman 3.15.87 30-08-96 Amsterdam    
9   Melanie Makkelie 3.16.32 20-05-98 Breda    
10   Chantal Pluijmert 3.16.7   22-06-91 Spijkenisse    
               
      1500 meter        
1   Lara Buitendijk 4.53.61m 04-09-96 Dordrecht    
2   Kelly Koppelaar 5.18.0   03-09-03 Dordrecht    
3   Marit Uilhoorn 5.33.59 11-06-17 Etten-Leur    
4   Amber Dekker 5.45.2   17-06-14 Dordrecht    
5   Erika Kolvoort 5.49.8   09-05-82 Dordrecht    
6   Novi Hermus 5,58.43 03-07-21 Barendrecht    
7   Eliza Damsteeg 6.01.7   02-06-15 Dordrecht    
8   Claudia Verdonk 6.03.6   16-04-80 Dordrecht    
9   Sandy v.d. Klundert 6.08.5   25-08-85 Dordrecht    
10   Emily Sijssens 6.10.6   02-06-15 Dordrecht    
               
      3000 meter        
1   Erika Kolvoort 12.11.6 m 08-05-82 Dordrecht    
2   Marit Uilhoorn 12.30.00 30-10-2016 Dordrecht    
3   Yvonne Prince 12.33.8   22-05-81 Dordrecht    
4   Amber Dekker 12.02.9   01-07-14 Dordrecht    
5   Eliza Damsteeg 13.07.7   23-06-15 Dordrecht    
               
               
      5000 meter        
1   AmberDekker 23.44.4  m 20-05-14 Dordrecht    
2   Eliza Damsteeg 24.44.3   12-05-15 Dordrecht    
               
      15000 meter        
1   Eliza Damsteeg 95.16 m 28-09-14 Velp    
               
      80 meter horden (76.2 cm)      
1   Rochelle van Gulik 11.85s 28-05-07 Den Haag    
2   Rosina Hodde 12.00 13-09-97 Roosendaal    
3   Katja v.d. Griend 12.0   22-06-91 Spijkenisse    
4   Chantal den Bakker 12.36 07-07-01 Barendrecht    
5   Kyra Pabbruwee 12.39 20-05-96 Gorinchem    
6   Cristy Pieter 12.47 02-10-21 Dordrecht    
    Luka Lieuwen 12.47 24-05-14 Waalwijk    
7   Romy Baegen 12.60 30-06-01 Eindhoven    
8   Mirte Kok 12.68 05-07-14 Best    
9   Melanie Makkelie 13.07 ?? ??    
10   Marieke Bart 13.13 14-06-03 Terneuzen    
               
      100 meter horden (76.2 cm)    
1   Rosina Hodde 14.40s 12-06-98 Vught    
2   Rochelle van Gulik 15.33 08-07-07 Utrecht    
3   Miranda van Dijk 16.87 12-06-16 Terneuzen    
4   Silke Dekker 17.52 13-06-10 Best    
5   Rosa Bodewes 17.92 12-06-05 Papendrecht    
6   Danielle Goudswaard 18.5   28-05-88 Den Haag    
7   Simone Bledas 18.6   01-07-84 Dordrecht    
8   Eri van Berkum 18.86 12-06-16 Terneuzen    
9   Yvonne Prince 19.2   13-06-81 Spijkenisse    
10   Michelle de Kok 19.8   21-09-84 Dordrecht    
               
      100 meter horden (83.8 cm)    
1   Simone Bleda 20.4 s 10-07-83 Dordrecht    
2   Helma van Helden 21.8   09-05-82 Dordrecht    
3   Michelle de Kok 22.3   10-07-83 Dordrecht    
4   Irma Eland 22.6   09-05-82 Dordrecht    
5   Heidi Knooren 24.8   10-10-81 Dordrecht    
               
      300 meter horden (76.2 cm)    
1   Rosina Hodde 43.60s 12-06-98 Vught    
2   Melanie Makkelie 47.91 02-05-99 Leiden    
3   Alies van Berkum 48.46 07-07-13 Spijkenisse    
4   Rosa Bodewes 48.53 29-05-05 Vlaardingen    
5   Luka Lieuwen 50.28 29-08-15 Amsterdam    
6   Linda ten Braak 50.65 19-05-95 Gorinchem    
7   Inge Barends 50.85 09-07-88 Merksem    
8   Astrid Horstman 50.89 01-07-95 Rotterdam    
9   Meike Korteland 51.68 02-05-98 Vlaardingen    
10   Febbe de Blaey 52.01 27-08-05 Amsterdam    
               
      400 meter horden (76.2 cm)    
1   Rosa Bodewes 71.11s 24-06-05 Helmond    
               
      1500 meter st.ch.      
1   Puck van Wiltenburg 6.19.83m 31-08-14 Amsterdam    
               
      1000 meter snelwandelen      
1   K. de Vos 6.40.8m ?? ??    
2   J. Leguijt 7.10.5 ?? ??    
               
      hoogspringen        
1   Anniek de Lange 1.75 03-07-21 Barendrecht    
2   Katja van de Griend 1.62 14-07-90 Sliedrecht    
3   Kyra Pabbruwee 1.60 28-06-97 Vlissingen    
4   Margreet van Veen 1.56 24-09-89 Dordrecht    
5   Inge Barends 1.55 15-10-88 Dilbeek(B)    
    Linda ten Braak 1.55 17-06-95 Zevenbergen    
    Astrid Horstman 1.55 23-09-95 Best    
    Meike Korteland 1.55 19-04-97 Dordrecht    
    Rosina Hodde 1.55 07-06-97 Zierikzee    
    Rochelle van Gulik 1.55 13-09-08 Steenbergen    
    Marit van der Veen 1.55 14-05-11 Gorinchem    
    Luka Lieuwen 1.55 18-04-15 Breda    
               
      polsstokhoogspringen      
1   Marijke Valk 3.50 25-08-07 Amsterdam    
2   Alies van Berkum 3.30 09-05-13 Gorinchem    
3   Saskia van der Boor 3.20 28-06-15 Breda    
4   Mirte Kok 2.82 30-08-14 Amsterdam    
5   Hilde den Engelsen 2.62 30-08-14 Amsterdam    
6   Nynke Kuipers 2.60 26-08-17 Amsterdam    
6   Femke Wybenga 2.45 25-07-20 Bergen op Zoom    
7   Mariska Wust 2.45 28-06-09 Emmeloord    
8   Andika de Visser 2.30 24-08-02 Amsterdam    
9   Rianda de Voogd 1.90 01-10-05 Dordrecht    
               
      verspringen        
1   Cristy Pieter 5.68 20-09-20 Barendrecht    
2   Anniek de Lange 5.60 12-9-21 Amsterdam    
3   Rosina Hodde 5.36 20-06-98 Breda    
4   Treinita Douwens 5.26 06-09-70 Amsterdam    
5   Katja van de Griend 5.14 27-04-91 Dordrecht    
6   Kyra Pabbruwee 5.14 24-08-96 Amsterdam    
7   F. Huisman 5.09 27-03-99 Dordrecht    
    Melanie Makkelie 5.09 18-05-99 Bergen op Zoom    
8   Meike Korteland 5.08 ?? ??    
    Milet Hoornaar 5.08 22-04-10 Gorinchem    
9   Esther ten Brsaak 5.06 28-05-92 Gorinchem    
10   Marion Leenheer 5.04 22-09-84 Den Haag    
               
      hinkstapspringen      
1   Marijke Valk 10.13 22-05-07 Dordrecht    
2   Sophie van der Spoel 9.18 08-05-16 Rotterdam    
3   Tes van Noort 9.17 08-05-16 Rotterdam    
4   Rianda de Voogd 8.97 29-05-05 Vlaardingen    
               
      kogelstoten (3 kg)      
1   Pamela Kiel 15.41 02-09-06 Gladbeck(D)    
2   Inge Barends 14.45 10-06-89 Hasselt(B)    
3   J. Pieters 12.65 29-09-74 Recklinghausen(D)    
4   Diede de Blaey 10.95 10-06-08 Dordrecht    
5   Savannah Bailey 10.91 20-09-20 Barendrecht    
6   Kyra Pabbruwee 10.88 28-09-96 Heerhugowaard    
7   Rosina Hodde 10.87 20-09-97 Haarlem    
8   Sandy van de Klundert 10.81 06-09-86 Zierikzee    
9   Astrid Barends 10.57 05-10-91 Sint Truiden(B)    
10   Moniek Lammers 10.55 10-06-00 Barendrecht    
               
      kogelstoten (4 kg)      
1   Pamela Kiel 12.43 05-06-06 Hulst    
2   Inge Barends 11.10 10-08-89 Alphen a/d Rijn    
3   Sandy van de Klundert 8.93 20-04-86 Rotterdam    
4   Johanna Erlings 7.12 01-08-43 Dordrecht    
5   Simone Bleda 6.66 27-05-84 Dordrecht    
6   Heidi Knooren 6.61 20-05-81 Dordrecht    
7   Petra Blom 6.33 08-05-82 Dordrecht    
8   Lucile Breugel 6.18 20-05-81 Dordrecht    
9   Yvonne Prince 6.15 20-05-81 Dordrecht    
10   Petra de Rover 6.02 25-08-85 Dordrecht    
               
      discuswerpen (1 kg)      
1   Inge Barends 42.76 01-08-89 Ninove(B)    
2   Pamela Kiel 41.14 01-07-06 Bergen op Zoom    
3   Astrid Barends 28.22 29-06-91 Terneuzen    
4   Nina Meyer 27.04 01-10-05 Dordrecht    
5   Andika de Visser 26.87 22-06-02 Gorinchem    
    Veerle Uilhoorn 26.82 02-10-21 Dordrecht    
6   R. van Maren 26.82 13-09-97 Roosendaal    
7   Miranda Klous 26.50 26-06-93 Goes    
8   Sylvia Loendersloot 26.35 05-10-14 Dordrecht    
9   E. van de Wiel 26.04 19-06-71 Den Haag    
10   Moniek Lammers 25.84 17-06-00 Terneuzen    
               
      kogelslingeren (3 kg)      
1   Sylvia Loendersloot 31.94 12-07-14 Rotterdam    
2   Pamela Kiel 28.83 27-08-06 Amsterdam    
3   Bianca Kint 28.43 24-08-03 Amsterdam    
4   Jet Vermeulen 27.61 23-09-03 Dordrecht    
5   Myrthe van der Stap 25.69 24-08-03 Amsterdam    
6   Veerle Uilhoorn 25.56 30-6-21 Barendrecht    
7   Jil Vogelaar 24.96 02-10-21 Dordrecht    
8   Djamilla van der Stap 24.12 01-10-05 Dordrecht    
9   Julia van Dorp 23.65 11-10-20 Vlaardingen    
10   Janneke Blokland 23.44 04-10-09 Dordrecht    
               
      gewichtwerpen        
1   Julia van Dorp 9.90 11-10-20 Vlaardingen    
2   Veerle Uilhoorn 7.20 11-10-20 Vlaardingen    
3   Jill Vogelaar 6.58 11-10-20 Vlaardingen    
               
      speerwerpen(500 gr)      
               
1   Eva Rijnsaardt 33.24 22-06-19 Papendrecht    
2   Marissa van Driel 28.62 28-05-13 Dordrecht    
3   Veerle Uithoorn 25,65 03-07-21 Barendrecht    
4   Floor Zebel 22.12 02-10-21 Dordrecht    
5   Jil Vogelaar 18.75 02-10-21 Dordrecht    
6              
7              
8              
9              
10              
      speerwerpen (600 gr)      
1   Pamela Kiel 38.52 05-06-06 Hulst    
2   Margreet van Veen 29.90 24-09-89 Dordrecht    
3   Marion Leenheer 29.54 09-06-84 Breda    
4   J. Lammers 29.47 13-09-03 Uden    
5   Rosina Hodde 29.38 01-05-98 Weert    
6   Moniek Lammers 29.38 10-06-00 Barendrecht    
7   S. van Eijsden 28.56 13-05-95 Dordrecht    
8   Inge Barends 28.48 27-05-89 Utrecht    
9   Nathalie Smit 28.38 17-09-89 Dordrecht    
10   Katja van de Griend 27.86 28-09-81 Dordrecht    
               
      zevenkamp        
1   Rosina Hodde 4.333 02-05-98 Weert    
2   Kyra Pabbruwee 4.052 29-06-97 Vlissingen    
3   Pamela Kiel 3.991 25-06-06 Delft    
4   Katja van de Griend 3.965 14-07-91 Spijkenisse    
5   Chantal den Bakker 3.827 08-07-01 Barendrecht    
6   Romy Baegen 3.701 08-07-01 Barendrecht    
7   Meike Korteland 3.606 02-05-98 Weert    
8   Luka Lieuwen 3.528 04-10-15 Dordrecht    
9   Esther ten Braak 3.518 06-07-92 Spijkenisse    
10   Marion Leenheer 3.476 02-10-89 Dordrecht    
               
    4 x 80 meter Marije Attasio   Tilburg    
      Maaike Rijsdijk        
      Silke Dekker        
      Isa Zuijderduijn 42.02 s 18-4-2009