Fortius ranglijst MJD buiten

10 beste prestaties per onderdeel Meisjes Junioren D van Fortius (buiten)

Bijgewerkt tot 23-9-21

 

Meisjes D      
           
      40 meter    
1   Evy Wessels 6.39 18-06-16 Dordrecht
2   Julia van Dorp 6.58 19-04-2018 Oud Beijerland
           
      50 meter    
1   Inge Barends 7.0   30-06-86 Oldenburg(D)
2   Astrid Barends 7.5   08-08-88 Oldenburg(D)
           
      60 meter    
1   Christy Pieter 7.91 30-06-2019 Gorinchem
2   Rochelle van Gulik 8.10 10-06-06 Vlaardingen
3   F. Huisman 8.14 ?? ??
4   Anniek de Lange 8.23 30-05-2019 Gorinchem
5   Kyra Pabbruwee 8.2   22-04-95 Den Haag
6   Luka Lieuwen 8.34 09-05-13 Gorinchem
7   Milet Hoornaar 8.41 06-06-09 Papendrecht
8   Maud Willems 8.42 23-06-12 Oosterhout
9   Mireille Eugenia 8.47 02-08-07 Bergen op Zoom
10   E. de Haan 8.50 10-09-94 Dordrecht
           
      75 meter    
1 Marijke Valk 11.35 14-05-05 Hamburg(D)
           
      80 meter    
1   Inge Barends 10.7   22-08-87 Dordrecht
2   Milet Hoornaar 11.04 06-07-09 Utrecht
3   Kyra Pabbruwee 11.05 01-07-95 Rotterdam
4   Mirte Kok 11.34 23-06-12 Oosterhout
5   Isa Zuijderduijn 11.49 04-08-07 Herenthals(B)
6   Irna van der Valk 11.3   20-09-80 Oud-Beijerland
    Femke Braat 11.3   24-04-99 Terneuzen
    Ilva van Houwelingen 11.54 12-06-10 Oud-Beijerland
9   Pamela Kiel 11.4   07-08-04 Lille(B)
10   Nikki van Herp 11.72 20-04-02 Dordrecht
           
      100 meter  
1   Anniek de Lange 13.23 04-07-2019 Rotterdam
2   Inge Barends 13.5   02-06-87 Lisse
3   Jos Kijne 13.9   16-09-84 Recklinghausen(D)
4   Sylvia Klinkenberg 14.1   27-09-87 Dordrecht
5   M. Ruivenkamp 14.3   27-09-87 Dordrecht
    Lies Kijne 14.3   16-09-84 Recklinghausen(D)
7   L. Mourik Broekman 14.4   16-09-84 Recklinghausen(D)
8   M. Haasnoot 15.0   27-09-81 Dordrecht
9   Amber v.d. Heydt 15.41 08-05-10 Barendrecht
10   Adrienne 't Hart 15.9   09-05-82 Dordrecht
           
      150 meter  
1   Anniek de Lange 19.88 18-05-2019 Oud-Beijerland
2   Inge Barends 20.4   15-08-87 Leiden
3   Lara Buitendijk 21.76 01-07-95 Rotterdam
4   Isa Zuijderduijn 21.70 02-07-06 Vlaardingen
5   Eva Blokland 22.14 20-09-20 Barendrecht
6   Thyra van Diemen 22.30 28-03-15 Tilburg
7   Marjolein Kroon 22.34 18-08-12 Rotterdam
8   Merel Dielessen 22.80 19-04-2018 Oud Beijerland
9   Diede de Blaey 23.11 29-05-05 Vlaardingen
10   Julia van Dorp 23.32 02-04-17 Purmerend
           
      200 meter  
1   Christy Pieter 27.82 09-05-2019 Breda
2   Anniek de Lange 28.17 09-05-2019 Breda
3   Inge Barends 28.2   30-07-87 Tessenderlo(B)
4   Danine Markesteijn 29.34 20-09-20 Barendrecht
5   Astrid Barends 31.2   07-09-88 Lebbeke(B)
6   Tina Roelofs 31.4   26-05-09 Dordrecht
7   Michelle Stam 31.5   26-05-09 Dordrecht
8   Michelle de Kok 32.2   08-05-82 Dordrecht
9   Judith Godeken 32.9   10-07-83 Dordrecht
10   Adirenne 't Hart 33.0   08-05-82 Dordrecht
           
      300 meter  
1   Eva Blokland 49.69 04-9-21 Oud Beijerland
2   Anniek de Lange 49.77 19-04-2019 Oud Beijerland
3   Eva Blokland 50.34 20-09-20 Barendrecht
4   Thyra van Diemen 50.45 28-03-15 Tilburg
5   Marjolein Kroon 52.17 08-06-12 Zevenbergen
           
      400 meter  
1   Christy Pieter 60.42 5-10-2019 Dordrecht
2   Anniek de Lange 65.30 5-10-2019 Dordrecht
3   Inge Barends 69.2   09-07-87 Uden
3   Danine Markesteijn 69.20 05-09-20 Dordrecht
5   Merel Dielessen 71.78 06-10-2018 Dordrecht
6   Savannah Bailey 72.19 06-10-2018 Dordrecht
7   Yoni Markenstein 74.17 06-10-2018 Dordrecht
8   Eva Blokland 75.12 05-09-20 Dordrecht
9   Nynke Kuipers 76.89 01-10-16 Dordrecht
10   Danica de Bruijn 77.64 5-10-2019 Dordrecht
           
      600 meter  
1   Lara Buitendijk 1.42.3   08-08-95 Roosendaal
2   Romy Baegen 1.43.08 24-09-00 Gemert
3   Melanie Makkelie 1.46.99 29-07-97 Dordrecht
4   Christy Pieter 1.47.34 25-08-2018 Papendrecht
5   Thyra van Diemen 1.47.64 03-10-15 Dordrecht
6   Charity Bouman 1.47.84 08-09-12 Steenbergen
7   Chantal den Bakker 1.48.55 02-07-00 Barendrecht
8   Lenne Buitendijk 1.48.56 25-09-99 Dordrecht
9   Lies Kijne 1.48.8   07-07-84 Rotterdam
10   Laura Foppen 1.49.03 29-07-97 Dordrecht
           
      800 meter  
1   Lara Buitendijk 2.22.75 09-07-95 Helsingborg(Zw)
2   Petra Witman 2.35.4   24-09-89 Dordrecht
3   Melanie Makkelie 2.37.88 ?? ??
4   Margreet van Veen 2.41.6   27-09-86 Recklinghausen(D)
5   E. Driesprong 2.42.6   27-09-87 Dordrecht
6   Sylvia Klinkenberg 2.43.1   27-09-86 Recklinghausen(D)
    Lies Kijne 2.43.1   16-09-84 Recklinghausen(D)
8   Marijke Valk 2.43.30 14-05-05 Hamburg(D)
9   M. Franken 2.43.4   22-09-85 Dordrecht
    R. den Hartog 2.43.4   05-09-82 Recklinghausen(D)
           
      1000 meter  
1   Lara Buitendijk 3.06.0   12-06-94 Dordrecht
2   Romy Baegen 3.14.72 12-09-99 Amsterdam
3   Christy Pieter 3.15.11 22-06-19 Papendrecht
4   Charity Bouman 3.16.93 02-09-12 Amsterdam
5   E. Driesprong 3.17.7   25-06-86 Gorinchem
6   Marijke Valk 3.18.45 18-06-05 Tilburg
7   Danine Markesteijn 3.18.68 30-06-2019 Gorinchem
7   Miranda Klous 3.19.0   01-06-91 Alphen a/d Rijn
8   Melanie Makkelie 3.19.29 24-05-97 Kerkrade
9   Petra Witman 3.20.0   19-05-90 Barendrecht
10   Tatjana Simoiu 3.24.6   24-04-04 Tilburg
           
      1500 meter  
1   Lisa van Schaik 5.52.08 30-06-21 Barendrecht
2   Marit Uilhoorn 6.06.0   02-06-15 Dordrecht
3   Melinda Westerbeek 6.24.7   09-05-82 Dordrecht
4   Michelle de Kok 6.28.0   09-05-82 Dordrecht
    Adienne 't Hart 6.28.0   09-05-82 Dordrecht
           
      3000 meter  
1   Amber Dekker 13.36.1   19-06-12 Dordrecht
2   Michelle de Kok 13.52.4   08-05-82 Dordrecht
3   Adrienne 't Hart 14.04.0   08-05-82 Dordrecht
           
      5000 meter  
1   Marit Uilhoorn 21.59.00 1-11-2015 Dordrecht
           
      60 meter horden  
1   Romy Baegen 9.80 10-09-00 Amsterdam
2   Luka Lieuwen 9.91 09-05-13 Gorinchem
3   Rochelle van Gulik 10.06 30-09-06 Emmeloord
4   Chantal den Bakker 10.15 01-07-00 Barendrecht
5   Kyra Pabbruwee 10.20 28-05-95 Recklinghausen(D)
6   Bridget Janssen 10.46 13-07-03 Delft
7   Melanie Makkelie 10.51 ?? Recklinghausen(D)
8   Mirte Kok 10.63 02-09-12 Amsterdam
    Miranda van Dijk 10.63 04-10-14 Dordrecht
10   Isa Zuijderduijn 10.72 26-05-07 Barendrecht
           
      80 meter horden  
1   Debby Verveer 14.11 02-10-88 Recklinghausen(D)
2   Inge Barends 14.19 07-08-87 Deinze(B)
3   Nikki Vinke 14.82 25-05-02 Gorinchem
4   Chantal den Bakker 15.0   24-04-99 Terneuzen
5   Patricia van der Logt 16.3   23-09-84 Dordrecht
    Daniella de Jong 16.3   27-06-87 Barendrecht
    Bianca Scheffers 16.3   11-09-93 Gorinchem
8   Sandy van de Klundert 16.4   23-09-84 Dordrecht
9   Ester ten Braak 16.72 26-08-90 Recklinghausen(D)
10   Winnifred van Helden 16.5   07-07-84 Rotterdam
           
      300 meter horden  
1   Rochelle van Gulik 52.9   02-07-06 Vlaardingen
2   Inge Barends 54.08 19-07-86 Hechtel
3   Mirte Kok 54.95 04-07-12 Leiden
4   Marte Dekker 58.2   02-07-06 Vlaardingen
5   K. Landsmeer 59.66 01-09-02 Zevenbergen
6   Diede de Blaey 60.5   02-07-06 Vlaardingen
7   Lisanne Overkamp 60.93 29-05-05 Vlaardingen
8   M. Francken 60.9   28-06-85 Rotterdam
9   Leslie Wiegel 61.3   02-07-06 Vlaardingen
           
      1000 meter snelwandelen
1   Melanie Makkelie 6.30.0   ?? ??
2   Mette Korteland 6.40.4   ?? ??
3   E. Seiffers 7.21.8   ?? ??
4   J. de Haan 7.06.5   ?? ??
5   F. Huisman 7.09.0   ?? ??
6   D. van de Kerkhof 7.10.5   ?? ??
7   S. Sintnicolaas 7.21.8   ?? ??
           
      hoogspringen  
1   Anniek de Lange 1.60 22-09-2019 Barendrecht
2   Bridget Janssen 1.55 22-06-13 Dongen
3   Marit van der Veen 1.50 16-05-09 Waalwijk
    Kyra Pabbruwee 1.50 30-09-95 Dordrecht
    Luka Lieuwen 1.50 12-10-13 Dordrecht
    InĂ©s Jacobs 1.50 04-10-14 Dordrecht
    Tessa Dielessen 1.50 01-10-17 Dordrecht
8   Mirte Kok 1.46 16-06-12 Bergen op Zoom
    Charity Bouman 1.46 16-06-12 Bergen op Zoom
9   Debby Verveer 1.45 30-09-69 Dordrecht
    H. Fobler 1.45 24-05-79 Rotterdam
    Inge Barends 1.45 02-05-87 Rotterdam
    Katja van der Griend 1.45 21-05-88 Dordrecht
    Meike Korteland 1.45 13-04-96 Dordrecht
    Naomi Udo 1.45 24-04-04 Tilburg
    Pamela Kiel 1.45 02-10-04 Dordrecht
    Rochelle van Gulik 1.45 20-06-06 Dordrecht
    Lotte Hagenstein 1.45 04-09-11 Amsterdam
    Eva Reijenga 1.45 27-05-17 Rijen
           
      polsstokhoogspringen  
1   Thyra van Diemen 3.00 27-06-15 Oud-Beijerland
2   Alies van Berkum 2.65 04-07-11 Rotterdam
3   Marijke Valk 2.50 14-05-05 Hamburg(D)
4   Saskia van der Boor 2.40 25-04-13 Oud-Beijerland
5   Femke Wybenga 2.30 01-09-2019 Amsterdam
6   Marit van Zetten 2.21 14-07-2019 Dordrecht
7   Lotje Baanvinger 2.20 26-04-11 Dordrecht
    Lotte Hagenstein 2.20 02-06-11 Gorinchem
    Camille van de Brug 2.20 17-08-12 Rotterdam
10   Sterre van der Sijde 2.10 04-10-08 Dordrecht
    Mirte Kok 2.10 17-08-12 Rotterdam
    Kaylena de Bruijn 2.10 30-6-21 Barendrecht
    Merel Dielessen 2.10 02-09-2018 Amsterdam
           
      verspringen  
1   Cristy Pieter 5.47 30-06-2019 Gorinchem
1   Anniek de Lange 5.28 18-05-2019 Oud-Beijerland
3   Kyra Pabbruwee 5.07 28-05-95 Recklinghausen(D)
4   Romy Baegen 5.00 16-09-00 Breda
5   Milet Hoornaar 4.90 05-07-09 Utrecht
    Luka Lieuwen 4.90 09-06-13 Gorinchem
6   Inge Barends 4.88 09-07-87 Uden
7   Katja van der Griend 4.86 12-08-89 Spijkenisse
8   Naomi Udo 4.77 02-10-04 Dordrecht
9   Bridget Janssen 4.68 13-07-03 Delft
10   F. Huisman 4.59 19-04-97 Dordrecht
           
      kogelstoten (2 kg)  
1   Pamela Kiel 17.28 18-09-04 Utrecht
2   Bridget Janssen 12.44 14-09-13 Rotterdam
3   Kyra Pabbruwee 12.16 09-09-95 Den Haag
4   Inge Barends *12.03 24-10-87 Roermond
5   Katja v.d. Griend 11.87 12-08-89 Spijkenisse
6   Astrid Barends 11.83 29-07-89 Amsterdam
7   Keeley Bolte 11.63 21-06-08 Zierikzee
8   M. Ruivenkamp 11.30 03-09-88 Dordrecht
9   Diede de Blaey 11.26 17-06-06 Dordrecht
10   Rochelle van Gulik 11.23 20-08-06 Woerden
* = gewicht kogel 3 kg      
           
      kogelstoten (3 kg)  
1   Inge Barends 12.03 24-10-87 Roermond
2   Pamela Kiel 11.18 12-04-04 Vlaardingen
3   Eva Blokland 9.68 28-12-20 Dordrecht
4   Alyssah Bailey 9.61 12-9-21 Amsterdam
5   Astrid Barends 9.18 14-10-89 Dilbeek(B)
6   Bianca de Bruijn 8.96 26-06-93 Goes
7   Ingrid de Rover 8.64 24-08-85 Sliedrecht
8   Sandy van de Klundert 8.62 29-09-84 Etten-Leur
9   Patricia van der Logt 8.20 23-09-84 Dordrecht
10   Heidi Knooren 7.89 26-09-79 Dordrecht
           
      kogelstoten (4 kg)  
1   Ingrid de Rover 7.26 26-08-85 Dordrecht
2   Michelle de Kok 5.16 08-05-82 Dordrecht
3   Petra van der Wijk 4.93 08-05-82 Dordrecht
4   Adrienne 't Hart 4.91 08-05-82 Dordrecht
5   Nelly Hoek 4.78 08-05-82 Dordrecht
6   Melinda Westerbeek 4.59 08-05-82 Dordrecht
           
      discuswerpen (0.6 kg)  
1   Inge Barends 30.18 04-08-87 Hechtel(B)
2   Astrid Barends 18.70 27-08-88 Aartselaar(B)
           
      discuswerpen (0.75 kg)
1   Pamela Kiel 38.27 02-10-04 Dordrecht
2   Andika de Visser 26.84 13-05-00 Oosterhout
3   Sylvia Loendersloot 25.54 28-08-12 Dordrecht
4   Kyra Pabruwee 24.90 09-09-95 Den Haag
5   N. Hermus 24.78 24-04-96 Gorinchem
6   Astrid Barends 24.56 09-09-89 Best
7   Lisa Blankenstein 23.75 03-09-13 Dordrecht
8   Eva Blokland 23.68 21-02-21 Dordrecht
9   Cristy Pieter 23.51 5-10-2019 Dordrecht
10   Pleun Tonino 23.45 01-10-17 Dordrecht
           
           
      discuswerpen(1 kg)  
1   Inge Barends 30.04 27-06-87 Barendrecht
2   Pamela Kiel 23.96 12-04-04 Vlaardingen
3   Ingrid de Rover 20.32 25-08-85 Dordrecht
4   Daniella de Jong 19.70 19-09-87 Dordrecht
5   Sandy v.d. Klundert 18.47 17-06-84 Dordrecht
6   Sophie v.d. Spoel 16.94 14-06-15 Delft
7   Gitte van Nus 16.39 25-05-85 Sliedrecht
8   Bianca de Bruijn 16.38 05-08-93 Gorinchem
9   Cynthia van de Graaf 15.82 24-09-82 Dordrecht
10   Anita de Bruijn 14.90 12-09-79 Dordrecht
           
      balwerpen (185 gr)  
1   M. Oudenaarden 33.50 24-08-85 Dordrecht
2   P. de Boer 32.20 08-05-78 Sliedrecht
3   Inge Barends 32.00 09-06-86 Dordrecht
4   E. Rombout 27.00 27-03-76 Sliedrecht
5   Astrid van Dongen 25.00 27-03-76 Sliedrecht
6   Ingrid de Rover 25.00 14-04-84 Dordrecht
7   Sandy van de Klundert 24.00 29-10-83 Dordrecht
8   Petra de Rover 23.00 17-04-82 Dordrecht
9   Gitte van Nus 22.00 14-04-84 Dordrecht
10   Jacqueline Bosua 21.50 17-04-82 Dordrecht
           
      speerwerpen (400 gr)  
1   Pamela Kiel 38.56 18-09-04 Utrecht
2   Eva Blokland 31.60 04-9-21 Oud-Beyerland
3   Eva Rijnsaardt 31.18 19-05-2018 Rotterdam
4   Bridget Janssen 30.10 12-10-13 Dordrecht
5   Eva Blokland 29.50 09/06/2021 Barendrecht
6   Moniek Lammers 28.96 08-05-98 Gorinchem
7   J. van Oostenrijk 27.92 13-04-96 Dordrecht
8   Naomi Wiegel 27.17 03-07-11 Dongen
9   Katja van de Griend 27.06 01-10-89 Dordrecht
10   Inge Barends 26.70 30-08-86 Sliedrecht
           
           
      speerwerpen (500 gr)  
1   Eva Blokland 28.85 03-07-21 Barendrecht
2          
3   Marissa van Driel 21.28 16-10-11 Den Bosch
4          
5   Sophie van der Spoel 18.59 04-10-15 Dordrecht
6          
7          
8          
9          
10          
           
      speerwerpen (600 gr)  
1   Pamela Kiel 28.27 12-04-04 Vlaardingen
2   Inge Barends 25.78 24-10-87 Roermond
3   Patricia van der Logt 19.42 01-07-84 Dordrecht
4   Bianca Kint 17.96 16-06-01 Bergen op Zoom
5   Judith Godeken 17.62 10-07-83 Dordrecht
6   Lisanne van Heeren 17.50 20-04-02 Dordrecht
7   Esther van Gent 17.10 07-07-84 Rotterdam
8   Sandy van de Klundert 16.76 01-07-84 Dordrecht
9   Marjolijn de Kok 16.75 19-04-86 Gorinchem
10   Gitte van Nus 15.60 01-06-85 Gorinchem
           
      Vierkamp    
1   Erika Kolvoort 1883 05-10-80 Dordrecht
           
      zeskamp    
1   Pamela Kiel 3.299 03-10-04 Dordrecht
2   Bridget Janssen 3.263 23-10-13 Groningen
3   Katja van de Griend *3.253 02-10-89 Dordrecht
4   Romy Baegen 3.168 25-09-00 Gemert
5   Kyra Pabbruwee 3.009 02-10-95 Dordrecht
6   Chantal den Bakker 2.952 02-07-00 Barendrecht
7   Melanie. Makkelie 2.915 28-09-97 Dordrecht
8   Amber van der Heydt 2.680 04-10-10 Dordrecht
9   M. Ruivenkamp *2.652 04-09-85 Dordrecht
10   Debby Verveer *2.599 02-10-89 Dordrecht
* = puntelling van voor 1995      
           
      zevenkamp  
1   Inge Barends 3.331 05-07-87 Dordrecht
           
      4 x 600m    
    Fanny Louwman 8.37.10 30-09-18 Amstelveen
    Yoni Markesteijn      
    Julia van Dorp      
    Lene in 't Veld      
           
      Zweedse Estafette    
    Christy Pieter 2.37.20 30-09-18 Amstelveen
    Anniek de Lange      
    Yoni Markesteijn      
    Savanah Bailey      
           
      4 x 60m estafette    
    Chelsia Carlos 32.30 7-09-2019 Vught
    Danine Markenstein      
    Anniek de Lange      
    Cristy Pieter