Tussenstand PR-competitie per 31 mei

Tussenstand PR-competitie op 31 mei 2019 (na 7 maanden)

Helaas is de tussenstand van de PR-competitie 2018-2019 na 6 maanden niet gepubliceerd. Ik had al te veel wedstrijden uit mei verwerkt, toen ik er achter kwam dat de tussenstand van 30 april nog moest worden afgedrukt.
Nu dus de stand na 7 maanden. Bij sommige categorieën begint zich al een duidelijk beeld te vormen.

Bij de jongens pupillen is het nog spannend met een koploper, die al een beetje afstand heeft genomen op twee volgers en een aantal atleten dat daar vlak achter zit.
Bij de meisjes pupillen zijn er tussen de nummers één, twee, drie en vier onderling al aardige verschillen opgebouwd.
Bij de jongens junioren zijn er twee koplopers met op korte afstand een derde, terwijl de vierde al op grote achterstand volgt.
Bij de meisjes junioren is er al een heel duidelijke koploopster met op grote afstand nummer twee, die op haar beurt weer een behoorlijke voorsprong heeft op nummer drie.

Sinds de laatste publicatie zijn de volgende wedstrijden onderzocht.

31-03-2019

Purmerend

 

02-04-2019

Dordrecht

1e onderlinge werpwedstrijd

07-04-2019

Gorinchem

1e wedstrijd CD-competitie

12-04-2019

Gouda

Kaas- en stroopwafelwedstrijd

13-04-2019

Papendrecht

1e wedstrijd pupillencompetitie

18-04-2019

Oud-Beijerland

 

20-04-2019

Dordrecht

polsstokhoogspringen

03-05-2019

Zierikzee

 

07-05-2019

Dordrecht

2e onderlinge werpwedstrijd

09-05-2019

Barendrecht

 

09-05-2019

Breda

avondje Sprint

10-05-2019

Etten-Leur

 

11-05-2019

Alblasserdam

2e wedstrijd pupillencompetitie

18-05-2019

Oud-Beijerland

 

25-05-2019

Rotterdam

2e wedstrijd CD-competitie

30-05-2019

Den Haag

pupillenwedstrijd

30-05-2019

Gorinchem

recordwedstrijden

30-05-2019

Gouda

2e kaas en stroopwafelwedstrijd

Mocht iemand naar een wedstrijd zijn geweest, die niet op het lijstje staat, gelieve dat dan aan mij door te geven (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).
Tot en met 31 oktober 2019 worden van de volgende wedstrijden de uitslagen nageplozen:
- alle wedstrijden georganiseerd door Fortius
- alle competitiewedstrijden
- alle wedstrijden in de regio
- nationale C- en D-spelen.
Als atleten naar andere wedstrijden gaan, dit graag even doorgeven (dit geldt ook voor de oudere atleten!). De uitslagen worden dan gecontroleerd en de prestaties meegenomen in de PR-competitie en de jaarranglijsten en in een database vastgelegd.

Jongens pupillen

   

Meisjes pupillen

 

pl.

naam

ptn.

 

pl.

naam

ptn.

1

Leensey Bilkerdijk

115

 

1

Alyssah Bailey

165

2

Alexander van Namen

100

 

2

Tula Hermus

140

 

Noah van Bezooijen

100

 

3

Anne Schoester

110

4

Dex van der Laan

95

 

4

Lisa van Schaik

85

5

Luuk Bosveld

90

 

5

Elin Wessels

80

 

Ruben van Roosmalen

90

   

Kaylena de Bruijn

80

7

Sjors van der Laan

85

   

Maud van Rooij

80

8

Arend Vogelaar

80

 

8

Aimy de Koning

75

 

Lenni Reif

80

   

Bo Janssen

75

 

Thijs Haak

80

   

Lise de Lange

75

 

Yerne Biesterveld

80

   

Tess Plaisier

75

12

Sem Schoester

75

 

12

Lois Laheij

70

13

Hugo Vink

65

   

Nikki de Winter

70

 

Luka Alvarez Tusveld

65

 

14

Amber Jansen

65

 

Timo de Vos

65

   

Bo van Driel

65

16

Bram Kähler

60

   

Danouk Maasdam

65

 

Fedde Brinkman

60

   

Gemma Doff

65

 

Jesper van Leeuwen

60

 

18

Kristen Maasdam

60

 

Koen Gennisse

60

   

Lisa Grootenboer

60

 

Moos Korteweg

60

   

Tess van Tour

60

 

Ruben den Dulk

60

 

21

Annika Boertje

55

 

Sven Schenkel

60

   

Danita Magermans

55

 

Tinus Reif

60

   

Jessica Mijdam

55

24

Ilay de Koning

55

   

Mare Simons

55

25

Bastiaan de Jong

50

   

Rosa Paling

55

 

Milan Breedvelt

50

 

26

Fenne de Koning

50

 

Rune Veraart

50

 

27

Hanna Sorensen

45

 

Semme den Engelsman

50

 

28

Jill Slotboom

40

 

Timo Kähler

50

 

29

Naomi Reiziger

35

30

Myron Wijn

45

   

Steffi van Heusden

35

31

Florian Ophorst

40

 

31

Leonore de Jong

30

 

Lenn Boer

40

   

Minke Schouten

30

33

Sep de Valk

35

   

Nynke de Boer

30

 

Wouter van Balen

35

 

34

Fe Nelson

20

35

Milan van Ginneken

30

   

Jessica van der Weert

20

 

Thijs de Reus

30

   

Pien Vogelaar

20

37

Jaiven Breidel

25

   

Tamara Berlips

20

 

Tim Scholten

25

   

Virani Mahesh

20

39

Hugo Blom

20

 

39

Amelia Gniba

15

 

Jern Joghi

20

   

Madelief Brouwer

15

 

Mats Blom

20

 

41

Isha Arnold

10

 

Samuel van Ameijde

20

   

Pepa Hermus

10

43

Aaron Reiziger

15

       
 

Lindo Brandt

15

       

45

Payam Masod

15

       
             

Jongens junioren

   

Meisjes junioren

 

pl.

naam

ptn.

 

pl.

naam

ptn.

1

Maxim van Dorp

160

 

1

Anniek de Lange

210

 

Sven Hurkmans

160

 

2

Norah de Bruijn

155

3

Wessel de Lange

145

 

3

Julia van Dorp

120

4

Timo de Kok

80

 

4

Cristy Pieter

110

5

Milan Vink

75

   

Floor Zebel

110

6

Tijn van Driel

65

 

6

Danine Markesteijn

105

7

Samuel van Well

55

   

Eva Rijnsaardt

105

8

Jesper Hurkmans

50

 

8

Marit van Zetten

95

 

Lucas Gennisse

50

 

9

Danica de Bruijn

80

 

Mees Schneider

50

   

Savannah Bailey

80

11

Jaime Joele

45

   

Veerle Uilhoorn

80

 

Sepp van Dort

45

 

12

Novi Hermus

65

13

Freek Bosveld

40

 

13

Joy Smits

60

14

Jari Kroon

35

 

14

Lene in 't Veld

55

 

Yuma van Dijkhuizen

35

 

15

Jil Vogelaar

50

16

Milan van Tiggelen

30

 

16

Chelsia Carlos

45

 

Thomas van Roosmalen

30

   

Yoni Markesteijn

45

18

Fons van de Boogaerdt

25

 

18

Vera Zwemmer

30

 

Ota Aigbosuria

25

 

19

Evy Wessels

20

 

Pawel Pukszta

25

 

20

Fanny Louwman

15

21

Flint Beenen

15

 

21

Monique de Graaf

10

22

Maxime van Dooremalen

10

 

22

Femke Wijbenga

5

 

Tinus Rijsdijk

10

   

Irsa Looije

5

24

Mick Boekholt

5