Fortius clubrecords jongens junioren A buiten

Clubrecords jongens junioren A buiten

per 13-9-2020

 

JONGENS A

       

BUITEN

60 meter* Jordi Geijsen 7.64 s 22-09-2019   Barendrecht
80 meter* Bram van Vliet 9.9   s 20-05-1950   Dordrecht
100 yard* Edward de Reus 10.7   s 29-05-1987   Dordrecht
100 meter Michel Peterse 10.98 s 02-05-1992   Lisse
150 meter* Michel Peterse 16.44 s 04-05-1991   Lisse
200 meter Michel Peterse 22.20 s 02-05-1992   Lisse
220 yard* Michel Verstraten 25.7   s 22-05-1985   Dordrecht
300 meter* Gordon Drijver 37.64 s 19-07-1991   Utrecht
400 meter Michel Peterse 48.7   s 06-09-1992   Leiden
440 yard* Steven Tito 52.24 s 12-05-1995   Dordrecht
600 meter* Tibo Visser 1.25.73   m 17-05-2018   Barendrecht
800 meter Steven Tito 1.51.99 m ??-??-????   ??
880 yard* Paul Blokland 2.08.0   m 15-05-1992   Gorinchem
1000 meter Steven Tito 2.29.68 m 22-08-1998   Helmond
1500 meter Quinten Hennekam 3.53.77 m 04-07-2009   Oordegem(B)
1 mijl* Steven Tito 4.24.36 m 06-09-1995   Dordrecht
2000 meter Jeroen v.d. Bos 5.30.2   m 13-08-1996   Oosterhout
3000 meter Mark Kwakernaak 8.37.59 m 11-07-2003   Rotterdam
3500 meter* Tinus Beckers 12.28.9   m 15-09-1940   Dordrecht
3 mijl* A. Planting *16.13.20 m 06-09-1995   Dordrecht
5000 meter Mark Kwakernaak 14.55.83 m 30-05-2003   Maastricht
10000 meter Mark Kwakernaak 31.40.51 m 25-04-2003   Epe
10000 meter weg ?? Mark Kwakernaak 31.12 m 13-04-2003   Rotterdam
15000 meter Karel Uitterlinden 53.20 m 02-05-1981   Zwijndrecht
halve marathon Edwin Vrielink 1.27.18 u 28-05-1988   Hardinxveld
marathon Edwin Vrielink 3.18.44 16-10-1988   Eindhoven
110 meter horden Gordon drijver 14.97 s 06-09-1992   Reeuwijk
300 meter horden* Herman Rotermundt 43.0   s 25-09-1966   Rotterdam
400 meter horden Floris Mellegers 56.36 s 24-07-1992   Utrecht
1500 meter st.ch.* Jan van Eeren 5.22.3   m 04-08-1968   Rotterdam
2000 meter st.ch.* Said Abiti 6.29.78 m 10-05-1996   Dordrecht
3000 meter st.ch. Said Abiti 9.44.58 m 23-06-1996   Hoorn
3000 meter snelw. vacant        
5000 meter snelw. vacant        
10000 meter snelw. vacant        
1 uur snelwandelen vacant        
Hoogspringen Ronald Naaktgeboren 2.10 m 01-07-1984   Amsterdam
polsstokhoogspringen Duane van Dijkhuizen 4.80 m 12-09-2020   Amersfoort
Verspringen Floris Mellegers 6.88 m 24-05-1993   Breda
hinkstapspringen Floris Mellegers 14.33 m 17-05-1992   Dordrecht
Kogelstoten Ronald Wapperom 14.78 m 21-03-1987   Dordrecht
Gewichtslingeren* Daan Dicke 12.25 m 08-9-2007   Dordrecht
Discuswerpen Stephan Wapperom 43.11 m 29-08-2009   Papendrecht
Kogelslingeren Ruben Overbeeke 40.47 m 03-06-2012   Breda
Speerwerpen Ronald Wapperom 52.98 m 14-05-1987   Dordrecht
Vijfkamp vacant        
Tienkamp Floris Mellegers 6.167 p 29/30-05-1993   Hoorn
4 x 100 meter Floris Mellegers        
  Michel Peterse        
  Gordon Drijver        
  Jasper Wessels 42.9   s 14-06-1992   Den Haag
4 x 400 meter Quinten van der Elst        
  Duane van Dijkhuizen        
  Ivar de Koning        
  Tibo Visser 3.45.25 s 07-04-2019   Vught
4 x 800 meter vacant        
zweedse estafette Tibo Visser  2.08.98  14-04-2019    Vierpolders
  Maxim de Vries        
  Quinten van der Elst        
  Duane van Dijkhuizen        
           
           
* = onderdelen die niet (meer) in het aanbevolen wedstrijdprogramma van de KNAU   voorkomen