Tussenstand PR-competitie op 30 juni

Tussenstand PR-competitie op 30 juni 2019 (na 8 maanden)

Het PR-jaar zit er al weer voor twee derde op. Dankzij de medewerking van een aantal ouders zijn er deze maand nog een paar wedstrijden uit mei toegevoegd, waarvan ik niet had gedacht, dat er nog Fortiusleden aan mee zouden hebben gedaan.

Nu dus de stand na 8 maanden.

Bij de jongens pupillen is het nog spannender dan de vorige maand. Er zijn nu twee koplopers met een derde op een niet al te grote afstand.
Bij de meisjes pupillen kan er theoretisch nog van alles gebeuren, maar de verschillen tussen de nummers een, twee en drie zijn al behoorlijk groot. Voor de derde plaats is het nog wel zeer spannend.
Bij de jongens junioren zijn er de eerste drie praktisch wel bekend, alleen de volgorde kan nog wijzigen. De anderen zijn bijna kansloos voor een podiumplaats, hoewel de wonderen de wereld nog niet uit behoeven te zijn
Bij de meisjes junioren zijn de onderlinge verschillen in de top iets verkleind, waardoor het alleen nog maar spannender kan worden.
Voor iedereen blijft wel gelden: op hoe meer officiële nummers je uitkomt, zoveel te meer kans heb je op PR’s te verbeteren en punten te verzamelen.

Sinds de laatste publicatie zijn de volgende wedstrijden onderzocht:

18-05-2019

Rijen

 

30-05-2019

Hengelo

bijnummers FBK games

01-06-2019

Barendrecht

 

02-06-2019

Utrecht

 

05-06-2019

Barendrecht

 

10-06-2019

Hulst

Pinksterwedstrijd

11-06-2019

Dordrecht

bijnummers onderlinge werpvijfkamp

13-06-2019

Dordrecht

trackevent

15-06-2019

Gorinchem

3e wedstrijd pupillencompetitie

22-06-2019

Papendrecht

3e wedstrijd CD-competitie

30-06-2019

Gorinchem

vijf regio-ontmoeting

Mocht iemand naar een wedstrijd zijn geweest, die niet op het lijstje staat, gelieve dat dan aan mij door te geven (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).
Tot en met 31 oktober 2019 worden van de volgende wedstrijden de uitslagen nageplozen:
- alle wedstrijden georganiseerd door Fortius
- alle competitiewedstrijden
- alle wedstrijden in de regio
- nationale C- en D-spelen.
Als atleten naar andere wedstrijden gaan, dit graag even doorgeven (dit geldt ook voor de oudere atleten!). De uitslagen worden dan gecontroleerd en de prestaties meegenomen in de PR-competitie en de jaarranglijsten en in een database vastgelegd.

Jongens pupillen

   

Meisjes pupillen

 

pl.

naam

ptn.

 

pl.

naam

ptn.

1

Ruben van Roosmalen

150

 

1

Alyssah Bailey

205

 

Yerne Biesterveld

150

 

2

Tula Hermus

160

3

Dex van der Laan

140

 

3

Lisa van Schaik

125

4

Alexander van Namen

130

 

4

Anne Schoester

120

 

Luuk Bosveld

130

 

5

Maud van Rooij

110

6

Leensey Bilkerdijk

125

   

Nikki de Winter

110

7

Lenni Reif

120

 

7

Aimy de Koning

105

8

Noah van Bezooijen

110

   

Amber Jansen

105

 

Thijs Haak

110

 

9

Kristen Maasdam

100

 

Tinus Reif

110

 

10

Bo van Driel

95

11

Hugo Vink

105

   

Danouk Maasdam

95

12

Luka Alvarez Tusveld

100

 

12

Elin Wessels

90

 

Moos Korteweg

100

   

Fenne de Koning

90

14

Sjors van der Laan

95

   

Lisa Grootenboer

90

15

Arend Vogelaar

90

   

Naomi Reiziger

90

 

Fedde Brinkman

90

   

Tess van Tour

90

 

Jesper van Leeuwen

90

 

17

Bo Janssen

85

 

Santiago Roelofs

90

   

Lise de Lange

85

 

Sven Schenkel

90

   

Tess Plaisier

85

20

Rick Thomas

85

 

20

Kaylena de Bruijn

80

21

Bram Kähler

80

 

21

Danita Magermans

75

 

Florian Ophorst

80

   

Iris Slooten

75

 

Koen Gennisse

80

   

Jessica Mijdam

75

24

Ilay de Koning

75

 

24

Leonore de Jong

70

 

Ruben den Dulk

75

   

Lois Laheij

70

 

Sem Schoester

75

   

Rosa Paling

70

 

Timo Kähler

75

 

27

Gemma Doff

65

28

Timo de Vos

70

   

Jill Slotboom

65

29

Lenn Boer

65

   

Steffi van Heusden

65

 

Myron Wijn

65

 

30

Annika Boertje

55

31

Thijs de Reus

60

   

Mare Simons

55

 

Tim Scholten

60

 

32

Nynke de Boer

50

33

Aaron Reiziger

50

   

Tamara Berlips

50

 

Bastiaan de Jong

50

 

34

Hanna Sorensen

45

 

Jern Joghi

50

 

35

Minke Schouten

30

 

Milan Breedvelt

50

   

Pien Vogelaar

30

 

Rune Veraart

50

 

37

Fe Nelson

20

 

Samuel van Ameijde

50

   

Isha Arnold

20

 

Semme den Engelsman

50

   

Jessica van der Weert

20

40

Sep de Valk

35

   

Virani Mahesh

20

 

Wouter van Balen

35

 

41

Amelia Gniba

15

42

Milan van Ginneken

30

   

Madelief Brouwer

15

43

Jaiven Breidel

25

 

43

Pepa Hermus

10

44

Hugo Blom

20

   

Fabienne deJong

5

 

Mats Blom

20

       

46

Lindo Brandt

15

       
 

Payam Masod

15

       

48

Rens Bakker

5

       
 

Ryan Soselisa

5

       
             

Jongens junioren

   

Meisjes junioren

 

pl.

naam

ptn.

 

pl.

naam

ptn.

1

Sven Hurkmans

215

 

1

Anniek de Lange

210

2

Wessel de Lange

200

 

2

Julia van Dorp

185

3

Maxim van Dorp

180

 

3

Norah de Bruijn

165

4

Timo de Kok

125

 

4

Eva Rijnsaardt

150

5

Milan Vink

100

 

5

Danine Markesteijn

145

6

Samuel van Well

75

 

6

Cristy Pieter

140

 

Tijn van Driel

75

 

7

Floor Zebel

130

8

Jaime Joele

65

   

Savannah Bailey

130

9

Freek Bosveld

60

 

9

Marit van Zetten

95

 

Jesper Hurkmans

60

   

Veerle Uilhoorn

95

 

Lucas Gennisse

60

 

11

Danica de Bruijn

80

 

Mees Schneider

60

   

Joy Smits

80

 

Thomas van Roosmalen

60

 

13

Novi Hermus

75

14

Pawel Pukszta

55

 

14

Jil Vogelaar

60

 

Sepp van Dort

55

 

15

Chelsia Carlos

55

16

Yuma van Dijkhuizen

50

   

Lene in 't Veld

55

17

Jari Kroon

35

 

17

Vera Zwemmer

50

 

Ota Aigbosuria

35

 

18

Yoni Markesteijn

45

 

Tim Leeman

35

 

19

Fanny Louwman

25

20

Milan van Tiggelen

30

 

20

Evy Wessels

20

21

Fons van de Boogaerdt

25

   

Monique de Graaf

20

22

Flint Beenen

15

   

Norah Arnold

20

 

Maxime van Dooremalen

15

 

23

Femke Wijbenga

5

24

Tinus Rijsdijk

10

   

Irsa Looije

5

25

Mick Boekholt

5

       

Piet Barends