Events Calendar

January 2021
  • Wednesday, 06 January 2021 6:00 - 7:00
    Lichtjesloop pupillen by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Jeugdactiviteiten
  • Wednesday, 20 January 2021
    Onderlinge cross jeugd by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Crosswedstrijden
  • Saturday, 23 January 2021
    Onderlinge cross jeugd by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Crosswedstrijden
  • Sunday, 24 January 2021
    Onderlinge werpwedstrijd junioren by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Wedstrijden
February 2021
  • Saturday, 20 February 2021
    Onderlinge cross jeugd by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Crosswedstrijden
  • Sunday, 21 February 2021 10:00 - 1:30
    Onderlinge werpwedstrijd junioren by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Wedstrijden
March 2021
  • Saturday, 20 March 2021
    Onderlinge cross jeugd by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Crosswedstrijden
  • Sunday, 21 March 2021
    Onderlinge wedstrijd by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Wedstrijden
  • Wednesday, 31 March 2021
    Paastraining pupillen by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Jeugdactiviteiten
April 2021
  • Saturday, 10 April 2021
    Onderlinge wedstrijd A/B-pupillen by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Wedstrijden