PR-competitie per 31 maart

Tussenstand PR-competitie op 31 maart 2019 (na 5 maanden)

Dit is de eerste tussenstand van de PR-competitie 2018-2019. Er zijn ondertussen voldoende wedstrijden geweest, waaraan grote aantallen Fortius-leden hebben deelgenomen, om behoorlijke ranglijsten te verkrijgen.

Sinds 1 november 2019 zijn de volgende wedstrijden onderzocht.

 

13-11-2018

Utrecht

 

24-11-2018

Zoetermeer

 

02-12-2018

Drunen

Indoor 2018

15-12-2018

Utrecht

Kerstboom meerkamp

15-12-2018

Zundert

 

22-12-2018

Utrecht

Indoor Utrecht 1

23-12-2018

Apeldoorn

Try out games 2018

05-01-2019

Dordrecht

Polsstokhoogspringen

05-01-2019

Utrecht

Indoor Utrecht 2

06-01-2019

Apeldoorn

4e ITS Isokin indoor

12-01-2019

Dordrecht

Regio indoor

13-01-2019

Dongen

Atledo indoor

19-01-2019

Apeldoorn

Nationale D-spelen

20-01-2019

Apeldoorn

Nationale C-spelen

27-01-2019

Den Bosch

 

02-02-2019

Utrecht

Winterindoor

09-02-2019

Dordrecht

Regio indoor

03-03-2019

Assendelft

 

03-03-2019

Apeldoorn

 

17-03-2019

Dordrecht

Fortius indoor

23-03-2019

Zoetermeer

 

30-03-2019

Papendrecht

 

31-03-2019

Rijen

Indoor

31-03-2019

Alphen a/d Rijn

 

Mocht iemand naar een wedstrijd zijn geweest, die niet op het lijstje staat, gelieve dat dan aan mij door te geven (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).
Tot en met 31 oktober 2019 worden van de volgende wedstrijden de uitslagen nageplozen:
- alle wedstrijden georganiseerd door Fortius
- alle competitie wedstrijden
- alle wedstrijden in de regio
- nationale C- en D-spelen.
Als atleten naar andere wedstrijden gaan, dit graag even doorgeven (dit geldt ook voor de oudere atleten!). De uitslagen worden dan gecontroleerd en de prestaties meegenomen in de PR-competitie en de jaarranglijsten en in een database vastgelegd.

Jongens pupillen

   

Meisjes pupillen

 

pl.

naam

ptn.

 

pl.

naam

ptn.

1

Leensey Bilkerdijk

85

 

1

Alyssah Bailey

115

2

Noah van Bezooijen

80

 

2

Tula Hermus

95

3

Ruben van Roosmalen

65

 

3

Anne Schoester

90

4

Arend Vogelaar

60

 

4

Kaylena de Bruijn

80

5

Luuk Bosveld

60

 

5

Bo van Driel

55

6

Dex van der Laan

55

   

Lisa van Schaik

55

 

Sem Schoester

55

   

Lise de Lange

55

8

Alexander van Namen

50

 

8

Nikki de Winter

45

 

Sjors van der Laan

50

 

9

Bo Janssen

35

 

Yerne Biesterveld

50

   

Jessica Mijdam

35

11

Thijs Haak

40

   

Maud van Rooij

35

12

Timo de Vos

35

 

12

Elin Wessels

30

13

Fedde Brinkman

30

   

Gemma Doff

30

 

Hugo Vink

30

   

Lisa Grootenboer

30

 

Moos Korteweg

30

   

Minke Schouten

30

 

Myron Wijn

30

 

16

Aimy de Koning

25

17

Jaiven Breidel

25

   

Amber Jansen

25

 

Lenn Boer

25

   

Danita Magermans

25

 

Luka Alvarez Tusveld

25

   

Danouk Maasdam

25

 

Sep de Valk

25

   

Jill Slotboom

25

21

Ilay de Koning

20

   

Tess Plaisier

25

 

Koen Gennisse

20

   

Tess van Tour

25

 

Lenni Reif

20

 

23

Kristen Maasdam

20

 

Semme den Engelsman

20

   

Lois Laheij

20

 

Sven Schenkel

20

   

Virani Mahesh

20

 

Thijs de Reus

20

 

26

Amelia Gniba

15

 

Timo Kähler

20

   

Annika Boertje

15

 

Tinus Reif

20

   

Madelief Brouwer

15

29

Lindo Brandt

15

   

Mare Simons

15

 

Payam Masod

15

   

Naomi Reiziger

15

 

Ruben den Dulk

15

   

Nynke de Boer

15

 

Rune Veraart

15

   

Rosa Paling

15

 

Tim Scholten

15

 

33

Pepa Hermus

10

34

Bram Kähler

10

   

Pien Vogelaar

10

 

Milan van Ginneken

10

       
             

Jongens junioren

   

Meisjes junioren

 

pl.

naam

ptn.

 

pl.

naam

ptn.

1

Maxim van Dorp

105

 

1

Anniek de Lange

130

 

Sven Hurkmans

105

 

2

Norah de Bruijn

100

3

Wessel de Lange

95

 

3

Danine Markesteijn

90

4

Milan Vink

45

 

4

Danica de Bruijn

80

5

Thomas van Roosmalen

30

 

5

Floor Zebel

75

 

Tijn van Driel

30

 

6

Julia van Dorp

60

7

Jaime Joele

25

   

Marit van Zetten

60

 

Jari Kroon

25

 

8

Cristy Pieter

50

 

Sepp van Dort

25

   

Joy Smits

50

10

Samuel van Well

15

   

Novi Hermus

50

11

Jesper Hurkmans

10

 

11

Lene in 't Veld

45

 

Lucas Gennisse

10

   

Yoni Markesteijn

45

 

Mees Schneider

10

 

13

Eva Rijnsaardt

40

 

Tinus Rijsdijk

10

 

14

Veerle Uilhoorn

35

15

Freek Bosveld

5

 

15

Chelsia Carlos

30

 

Milan van Tiggelen

5

 

16

Savannah Bailey

25

       

17

Evy Wessels

20

       

18

Jil Vogelaar

10

       

19

Femke Wijbenga

5